2006 yılında DentGroup adıyla Bağdat Caddesi'nde ilk kliniğimizi açtık. 2012 yılından itibaren kurumsallaşma ve şubeleşme süreçlerine girerek 0-12 yaş aralığındaki çocuklara özel DentGroup Kids konseptini hayata geçirdik. Başta İstanbul olmak üzere Ankara, Antalya, Bodrum, Gaziantep, Kocaeli, Sakarya ve Bitlis-Tatvan kliniklerimizde 150'nin üzerinde hekim ile hizmet vermekteyiz.
2013 senesinde "Dijital Diş Hekimliği" çalışmalara başlayarak, CRM-ERP özelliklerine sahip online dental yazılım olan DentSoft'u geliştirdik. 2015 yılında kendi dijital diş laboratuvarlarımız DentLab'ı hizmete soktuk. 2016 yılında üst üste iki kez Dünya Şampiyonu olan Eczacıbaşı VitrA Kadın Voleybol takımının gururla ağız ve diş sağlığı sponsoru olduk ve olmaya devam ediyoruz. 2017 yılında DentApp uygulaması (IOS ve Android) ile hastalarına APP hizmeti vermeye başladık. Yıllar içinde kendi eğitim platformumuz olan DentGroup Academy, popüler kültür dergisi DG World ve DG FM ile tüm DentGroup kliniklerinde aynı standart kalitesinde hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

DG İstanbul - Maltepe kliniğinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun "Arapça-Türkçe Tercüman" pozisyonunda görev yapacak çalışma arkadaşı arıyoruz.


İşin Tanımı 

  •  Klinik ve Arap hastalar arasında iletişimin sağlanması, 
  •  Sosyal medyada hasta ilişkilerinin yönetilmesi, 

Genel Nitelikler 

  •  Üniversitelerin Arapça mütercim tercümanlık alanlarından mezunsan,
  •  Arapça diline anadil seviyesinde hakimsen,
  • Tercihen sağlık turizmi alanında tecrübeliysen,
  •  MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabiliyorsan,
  •   Ekip çalışmasına yatkın ve sorumluluk sahibiysen,
  •  İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna ve temsil yeteneğine güveniyorsan,

         Bizde sana karşı boş değiliz…
          
Yerin hazır!
          Seni bekliyor,
          Seni arıyoruz…


DENTGROUP form7

Başvurulan Yer
01
Ad Soyad
02
Doğum Tarihi
03
Cinsiyet
04
Eposta
05
Telefon
06
Adres
07
Başvurulan Pozisyon
08
Dosya
09


Bu web sitesinin tüm tasarımı ve tüm içerik DentGroup’a aittir. DentGroup'un yazılı ve açık izni olmaksızın bunların kullanımı halinde ilgililer hakkında 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca cezai ve hukuki yollara başvurulacaktır.
Tüm hakları saklıdır.
2020 DentGroup A.Ş.