DG WORLD, DentGroup Klinikleri’ne bağlı 6 ayda bir yayınlanan aktüel bir dergidir. Yayın hayatına Mayıs 2015 tarihinde başlayan dergi, bir kurum dergisi gibi sadece kendinden ve kendi sektöründen haberler veren bir nitelik taşımaktan ziyade gündemdeki kültürel, sanatsal, turistik, teknolojik ve toplumsal gelişmelerden okuyucularını haberdar etmek gayesini taşımaktadır.

Yayın politikasını din, dil, ırk, cinsiyet gözetmeksizin toplumun belli bir entelektüel seviyesine sahip her kesimine hitap etme yönünde geliştirmiştir.

DG WORLD, tüm DentGroup kliniklerinden temin edilerek, anlaşmalı olduğumuz kurumlara dağıtılmaktadır. Ayrıca dergi içeriğine dijital ortamda erişim sağlamak isteyen okuyucularımız okuyucularımız aplikasyon uygulamamız DentApp ya da web sitesi üzerinden erişim sağlayabilirler.

 
Bu web sitesinin tüm tasarımı ve tüm içerik DentGroup’a aittir. DentGroup'un yazılı ve açık izni olmaksızın bunların kullanımı halinde ilgililer hakkında 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca cezai ve hukuki yollara başvurulacaktır.
Tüm hakları saklıdır.
2020 DentGroup A.Ş.