Dt. Ozan Akıncı

Dt. Ozan Akıncı

Diş Hekimi

Çalışma Günleri
DentGroup Başiskele: Pazartesi, Çarşamba, Cuma
DentGroup İzmit: Perşembe

Diş Hekimi  Dt. H. Ozan Akıncı , Ankara doğumludur. Yakındoğu Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2013 yılında başarı ile mezun olmuştur. 2013 yılında

Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Anabilim dalında doktora eğitimine başlayıp, 2015 yılında doktora süreci devam ederken Oregon Health&Science Üniversitesi Oral & Maxillofacial Surgery departmanında gözlem ve çalışmalar yapmıştır.  2019 yılında başarı ile doktorasını tamamlamıştır. 2016-2019 yılları arasında Ankara’da çeşitli polikliniklerde ağırlıklı olarak implantoloji üzerine çalışmıştır. Dt. Ozan Akıncı ayrıca Türk Diş Hekimleri Birliği,  EAO (European Association for Osteointegration), TAOMS (Türk Oral ve Maksillofasiyal Cerrahi Derneği) ve ITI (International Team For Implantology) üyesidir. DentGroup İzmit ve Başiskele Kliniklerinde Çene Cerrahı olarak hastalarına hizmet vermektedir.

ozanakinci@dentgroup.com.tr

Lütfen Bekleyiniz..-

Bu web sitesinin tüm tasarımı ve tüm içerik DentGroup’a aittir. DentGroup'un yazılı ve açık izni olmaksızın bunların kullanımı halinde ilgililer hakkında 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca cezai ve hukuki yollara başvurulacaktır.
Tüm hakları saklıdır.
2020 DentGroup A.Ş.