Aydın Diş Kliniği

Diş ve diş sağlığı daima özen gösterilmesi gereken bir meseledir. Düzenli olarak muayene yapılması tüm doktorlar tarafından önerilmektedir. 2021 yılında Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı olan Dr. Erdem Kaya ve Çocuk Diş Hekimi Dr. Gülcan Şahin’in katılımıyla kurulmuş olan Aydın Diş Kliniği, sizlere samimiyet dolu bir tedavi süreci sunmayı ana ilkesi haline getirmiştir.

DentGroup, her geçen gün gelişen ve değişen teknoloji ile birlikte hastalarına kolaylık sunan köklü bir kurumdur. 2006’da ilk kliniğini İstanbul Bağdat Caddesi’nde açarak başladığı bu serüvene, Aydın gibi daha birçok şehirde kurmuş olduğu klinikler ile devam etmektedir.

Aydın Diş Kliniğinde Yapılan Tedaviler Nelerdir?

Aydın diş kliniği pek çok tedavi hizmeti imkânı sunmaktadır. Bünyesinde ayrıca çocuk diş hekimi ve diş eti hastalıkları uzmanı bulundurmaktadır. Yapılan tedaviler büyük bir özen ve profesyonellikle yürütülür. Özellikle çocuklar için önemli olan pek çok tedavi mevcuttur. Bunların arasında ilk diş muayenesi ve özel telsiz ortodonti yer alır.

Genellikle diş kliniklerine korkuyla yaklaşan çocukların bile seveceği sıcak bir ortam sunan Aydın Diş Kliniği, tüm süreçte sizi en iyi şekilde bilgilendirecek ve böylece tüm soru işaretlerinizi ortadan kaldıracaktır.

Daha doğal ve estetik bir gülüş elde etmek için uygulanan estetik dolgu da ayrıca uzmanlar tarafından titizlikle uygulanmaktadır. Daha ayrıntılı bilgi için internet sitemizi ziyaret edebilir ve online bir şekilde sayfamızdan kolayca randevu alabilirsiniz.

Aydın Diş Kliniği: İmplant Tedavisi

İmplant tedavisi, doğal dişlerin kaybedilmesi sonucunda oluşan boşlukların yapılan dişler ile ortadan kaldırılmasıdır. Çene gelişim sürecini tamamlamış olan ve sağlık durumunda herhangi bir problem bulunmayan her hastaya bu tedavi uygulanabilmektedir.

Aşağıda sizler için implantın diğer tedavilere göre ne gibi farkları olduğunu listeledik;

  • Komşu doğal dişlere zarar vermeyen bir tedavi yöntemidir.
  • Kemik erimesini gözle görülür bir şekilde engellemektedir.
  • Yapılan bu tedavi sayesinde, protezleri doğal dişlerinden ayırt edemeyecekledir.

İmplant tedavisinde göz önünde bulundurulması önem arz eden konulardan biri de yaptıracağınız kliniği ve diş hekimini seçmektir. Alanında uzman olan ve size güvenli bir alan oluşturarak korkularınızı hafifletecek hekimler tercih etmeniz, bu süreci en sağlıklı ve huzurlu şekilde tamamlamanızı sağlayacaktır.
Bu web sitesinin tüm tasarımı ve tüm içerik dentgroup’a aittir. dentgroup'un yazılı ve açık izni olmaksızın bunların kullanımı halinde ilgililer hakkında 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca cezai ve hukuki yollara başvurulacaktır.
Tüm hakları saklıdır
2023 dentgroup A.Ş.