dentgroup Hakkında 

dentgroup olarak, 2006 yılında İstanbul Bağdat Caddesi'nde açtığımız ilk kliniğimizle hizmet vermeye başladık. 2012 yılına geldiğimizde  kurumsallaşma süreçlerinde dentgroup kids markası ile 0-12 yaş çocuklara özel diş klinikleri açıldı. 2013 yılında dijital diş hekimliği ilkemize uygun olarak geliştirdiğimiz, CRM - ERP tabanlı dental online yazılım DentSoft'u, 2015 yılında hizmet vermeye başlayan dijital diş laboratuvarı DentLab izledi. 
  
Her geçen gün hızla gelişen dünyaya ayak uydurmanın önemini bilen bir kurum olarak, 2017 yılında dentapp uygulamamız ile hastalarımıza Android ve IOS tabanlı hizmetler sunmaya başladık ve dental sektörde online randevu sistemini geliştirdik. Öğrenmeye her daim öncelik veren vizyonumuz ile kendi eğitim platformumuz dentgroup Academy'de hekimlerin eğitim ve gelişimlerine destek vermeyi görev edindik. Sanat sevgimizi hastalarımızla da paylaşmak adına kültür dergimiz dg World'ü hem basılı hem dijital olarak yayına aldık. Elbette müziksiz ve yayınsız bir dentgroup düşünülemezdi, dg TV ve dentgroup FM ile tüm kliniklerimizde yayın ve müzik akışlarına başladık. 

Bugün ise sayısı 250+ olan diş hekimi ile hastalarına hizmet sunan ve uluslararası platformlarda yer almayı hedefleyen bir kurum haline geldik. Kurumsallaşmaya inanan dentgroup olarak; amaç ve hedeflerimizi strateji, gelişim, koordinasyonu üzerinde yürütmeye aynı gelişim ve istek ile devam ediyoruz.
Bu web sitesinin tüm tasarımı ve tüm içerik dentgroup’a aittir. dentgroup'un yazılı ve açık izni olmaksızın bunların kullanımı halinde ilgililer hakkında 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca cezai ve hukuki yollara başvurulacaktır.
Tüm hakları saklıdır
2023 dentgroup A.Ş.