DENTGROUP HAKKINDA

DentGroup olarak, 2006 yılında İstanbul Bağdat Caddesi'nde açtığımız ilk kliniğimizle hizmet vermeye başladık. 2012 yılına geldiğimizde çocuklara yönelik ilk konsept olan DentGroup Kids ile 0-12 yaş grubundaki çocuklara özel diş kliniklerimizle yapı taşlarımızı şubeleşmenin ilk adımları ile sağlamlaştırdık.  2013 yılında dijital diş hekimliği ilkemize uygun olarak geliştirdiğimiz, CRM-ERP özelliklerine sahip ilk dental online yazılım DentSoft'u, 2015 yılında hizmet vermeye başlayan dijital diş laboratuvarımız DentLab izledi. 
 
İlk günümüzden itibaren yolculuğumuza eşlik eden sürdürülebilir büyüme tutkumuz, bizi üst üste iki kez Dünya Şampiyonu olan Eczacıbaşı VitrA Kadın Voleybol takımı ile buluşturdu. 2016 yılından bu yana ağız ve diş sağlığı sponsorları olduğumuz için mutlu ve gururluyuz.
 
Her geçen gün hızla gelişen dünyaya ayak uydurmanın önemini bilen bir kurum olarak, 2017 yılında DentAPP uygulamamız ile hastalarımıza Android ve IOS tabanlı hizmetler sunmaya başladık ve dental sektörde online randevu sistemini geliştirdik. Öğrenmeye her daim öncelik veren vizyonumuz ile kendi eğitim platformumuz DentGroup Academy'de hekimlerin eğitim ve gelişimlerine destek vermeyi görev edindik. Sanat sevgimizi hastalarımızla da paylaşmak adına kültür dergimiz DG World'ü hem basılı hem dijital olarak yayına aldık. Elbette müziksiz bir DentGroup düşünülemezdi, DG FM ile tüm kliniklerimizde bize özel müzik yayınlarına başladık. 
 
Bugün ise 160+ diş hekimi ile hastalarına hizmet sunan ve uluslararası platformlarda yer almayı hedefleyen bir kurum haline geldik. Kurumsallaşmaya inanan DentGroup olarak; amaç ve hedeflerimizi strateji, gelişim, koordinasyon ve hasta memnuniyeti üzerinde yürütmeye aynı gelişim ve istek ile devam ediyoruz.

DentGroup Hakkımızda ve Biyografi
Bu web sitesinin tüm tasarımı ve tüm içerik DentGroup’a aittir. DentGroup'un yazılı ve açık izni olmaksızın bunların kullanımı halinde ilgililer hakkında 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca cezai ve hukuki yollara başvurulacaktır.
Tüm hakları saklıdır.
2020 DentGroup A.Ş.